Wycieczka do Budapesztu

budapest-495752_640Decydując się na zorganizowanie wycieczki grupowej, warto skorzystać z pomocy biura podróży, które w swojej ofercie posiada różne propozycje wycieczek, które można jednak dostosować do potrzeb danej grupy. Wiele zależy od tego, do jakiej grupy wiekowej należą uczestnicy i co konkretnie chcieliby zwiedzić w wybranym miejscu. Poszczególne punkty programu warto ustalić i omówić z przedstawicielami biura podróży, którzy podpowiedzą, jak ułożyć program, by możliwie najlepiej sprostać oczekiwaniom uczestników.

Warto skorzystać z propozycji wycieczek samolotowych z Bielska-Białej w różne miejsca w Europie. Jednym z tych miejsc jest Budapeszt. W programie trzydniowej wycieczki przewidziano zwiedzanie stolicy Węgier oraz dodatkowo, Bratysławy i Esztergomu. Obliczono, że przy liczbie 40 osób, cena za jedną osobę wynosi 620 zł. Cena zawiera transport, opiekę pilota wycieczek, ubezpieczenie, wyżywienie oraz noclegi w hotelu trzygwiazdkowym. Na zwiedzanie Budapesztu przewidziano drugi dzień wycieczki. Najważniejszymi miejscami do zwiedzania są: wzgórze zamkowe, siedziba prezydenta Węgier, zamek królewski, Parlament i Bazylika św. Stefana. W trzecim dniu ciekawym punktem programu jest przejazd do uroczego miasteczka nad brzegiem Dunaju, gdzie znajduje się słynne muzeum marcepanu.

Osoby zainteresowane wycieczkami samolotowymi z Bielska-Białej do Budapesztu i do innych stolic europejskich mogą skontaktować się z przedstawicielami biura podróży, którzy udzielają szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Profesjonaliści z branży turystycznej dbają o to, by każda wycieczka była dla jej uczestników źródłem radości i niezapomnianych przeżyć.