Manicure hybrydowy – o tym powinna pamiętać każda fashonistka!

nails-865082_640Bez pięknych, wypielęgnowanych dłoni nie można mówić o dobrym wizerunku. Właściwy manicure jest wizytówką każdej kobiety. Wzory i kolory lakierów do paznokci mogą odzwierciedlać osobowość, mówić o nastroju lub być ramą dla ładnie dobranej stylizacji. Na rynku kosmetycznym istnieje szereg zabiegów, które pomagają w pielęgnacji dłoni. Jednym z najbardziej ciekawych i godnych polecenia jest manicure hybrydowy.

Trwałe paznokcie bez użycia tipsów

Manicure hybrydowy to alternatywa dla manicuru klasycznego i tipsów. Łączy zalety obu z nich – jest niezwykle trwały i świetnie się prezentuje. Wykonuje się go przy użyciu specjalnych lakierożeli oraz utwardzającej lampy UV. Zabieg rozpoczyna się standardowo od opiłowania płytek i nadania im odpowiedniego kształtu. Kosmetyczka usunie też nieestetyczne skórki i odtłuści powierzchnie paznokci, na które później nałoży specjalną bazę. Dopiero po takim przygotowaniu można zacząć malować na wybrane kolory. Manicure hybrydowy pozwala na tworzenie wszystkich rodzajów wzorów, klientki mogą bawić się kolorami, grafikami lub nakładać na płytki rozmaite dżety lub gwiazdki.

Manicure hybrydowy jest niebywale trwały. Nie powinien kruszyć się lub odpryskiwać nawet do 2-3 tygodni. Zwykle entuzjastki tego rodzaju zdobienia paznokci usuwają go dopiero wtedy, gdy zaczną przeszkadzać im odrosty. Do tego czasu manicure wygląda perfekcyjnie. Lakiery używane podczas zabiegów i utwardzane promieniami UV mają właściwości zbliżone do tipsów. Nawet jeśli klientka pracuje fizycznie lub uprawia wymagający sport, paznokciom ozdobionym manicurem hybrydowym nie powinno się nic stać.

Który salon kosmetyczny wybrać?

Najlepiej udać się do salonu kosmetycznego, który oferuje wykonanie manicuru hybrydowego lakierami Shellac lub Gelish. Marki te oferują szerokie gamy kolorów i uznawane są za niezawodne. Warto też wcześniej prześledzić profile facebookowe konkretnych gabinetów, ponieważ zdarza się, że kosmetyczki udostępniają tam zdjęcia swoich prac. W ten sposób można dokonać wstępnej selekcji pożądanych wzorów i ustalić, jakie zdobienie będzie najlepsze w konkretnym przypadku.

Więcej informacji na: http://easynails.pl/

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.