Do you speak English? Uczymy się z pasją

language-school-834138_640

Język angielski towarzyszy nam na każdym kroku, zupełnie opanował świat w każdej dziedzinie. Dzisiaj zdradzimy Ci kilka sposobów na szybką naukę tego popularnego języka. Ready? 3, 2, 1… Start!

A jak angielski

Już wiemy, że angielski opanował świat w każdym calu. Przeglądając gazetę widzimy kilka wzmianek w tym języku. Nawet zwykłe pliki cookies, które posiada każda strona internetowa to przecież po angielsku ciasteczka. Na facebooku oglądamy tak zwane memy w języku angielskim, które przedstawiają śmieszne dialogi czy przemyślenia. Na YouTube pojawiło się coraz więcej artystów, którzy uczą nas tego języka. Nasze dzieci oglądają filmy po angielsku, grają w gry i czytają angielskojęzyczne książki. Żyjemy w świecie, w którym angielski na poziomie komunikacyjnym jest wymagany w prawie każdym zawodzie. I co dalej?

Ucz się z pasją

Chcesz podnieść kwalifikacje lub planujesz zagraniczne wakacje, ale próbując sobie coś w tym języku przypomnieć w Twojej głowie pojawia się pustka? W takiej sytuacji musisz podnieść swoje umiejętności językowe natychmiast! Jak się do tego zabrać? Na początku zacznij od przyswajania podstawowych zwrotów i słówek, żeby wyrobić w sobie nawyk wymowy i regularnego powtarzania. Jeżeli nie możesz się zmotywować, zapisz się do szkoły językowej, w której profesjonaliści powoli wprowadzą Cię w ten język.

Pierwsze zajęcia 

Zajęcia w takiej szkole zazwyczaj odbywają się dwa razy w tygodniu, więc masz możliwość wybrania sobie terminu idealnego dla Ciebie. Lekcje trwają pięćdziesiąt minut, w małych grupach, w których każdy uczeń ma taki sam poziom znajomości języka. Lektorzy pytają uczestników, mówią płynnie i powoli, dostosowując tempo do słuchaczy tak, aby każdy mógł wynotować wymowę lub zapisać trudne słownictwo czy zwrot. Co jeszcze? Nie ma tam żadnych testów, sprawdzianów i kartkówek ani odpytywania na ocenę. Każdy przyswaja wiedzę w swoim tempie, bez stresu o ocenę czy niskie wyniki. Nie ma prac domowych, więc nie musisz martwić się, że dostaniesz zadanie, którego nie będziesz w stanie wykonać samodzielnie. A teraz najważniejsze! Możesz przyjść na dwie lekcje próbne zupełnie za darmo! Wtedy przekonasz się, że angielski jest dla Ciebie i będziesz pragnął zdobyć najwyższy poziom, by podnieść swoje kwalifikacje i odnosić zawodowe sukcesy!