5 najlepszych atrakcji weselnych

Ślub i wesele to szczególny czas dla pary młodej. Mimo tego, że jest to właśnie ich święto, to każdy człowiek marzy o tym, aby był niezapomniany również dla zaproszonych gości. Oto pięć najefektywniejszych atrakcji weselnych.

Fotobudka

 

Jedną z ciekawszych obecnie atrakcji weselnych jest fotobudka. Dzięki niej zdjęcia z weselnego przyjęcia nie będą już nudne. Fotobudka, o której można przeczytać między innymi tutaj: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka, pozwoli na zrobienie zabawnych zdjęć z różnego rodzaju rekwizytami. Mogą to być wielkie żółte okulary, kolorowa peruka czy chorągiewki z różnymi napisami. Tego typu zdjęcia będą doskonałą atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także dla samej pary młodej.

Bańki mydlane

Ale to dopiero początek innowacyjnych pomysłów weselnych. Żeby na tańcu we mgle się nie skończyło, można zainwestować w bańki mydlane. Tym razem będzie jak w bajce. Te małe bąbelki sprawiają, że przez moment wszyscy wrócą do czasów dzieciństwa. Coraz częściej bańki są puszczane po wyjściu z kościoła, w czasie pierwszego tańca albo w trakcie podziękowań dla rodziców.

Wypuszczenie motyli

Kolejnym ciekawym pomysłem jest wypuszczanie motyli. Cóż, niektórzy wolą gołębie, a jeszcze inni konfetti. Ta ekstrawagancka atrakcja sporo kosztuje, ale i efekt jest niesamowity. Ważne jest więc, aby było ich dość dużo, gdyż przy małej liczbie motyli wygląda to dość marnie.

Pokaz barmański

Jak jest wesele, to jest i alkohol. Barman na wesele Tarnów http://www.imprezowyraj.pl/barman-na-wesele/tarnow/ to świetny pomysł na rozbawienie gości. Płonące drinki, dym z kieliszków czy żonglowanie butelkami zrobią kolosalne wrażenie na wszystkich.

Iluzjonista

Jeszcze kilka lat temu byli bardzo popularni, dzisiaj dopiero zaczynają wracać do łask. Mowa oczywiście o iluzjonistach. Ci wyjątkowi ludzie nie tylko bawią, ale i dodają nieco tajemniczości każdej uroczystości. To świetny pomysł również na połączenie konferansjera i iluzjonisty, dzięki czemu wesele będzie dobrze zorganizowane, ale i zaskakujące.

http://www.imprezowyraj.pl